Maciej

DJ, prezenter i konferansjer z bogatym i szerokim wachlarzem doświadczeń w branży rozrywkowej i eventowej.

DJ, konferansjer i animator działający w branży rozrywkowej od niemal dekady. Zawsze chętny do pracy tam, gdzie potrzebna jest osoba rozmowna i komunikatywna. Najbardziej lubi prowadzić imprezy dla publiczności, z którą można wejść w dialog. Świetnie sprawdza się jako animator imprez dla najmłodszych.

Biegle posługuje się językiem angielskim, dzięki czemu z powodzeniem prowadzi zarówno przyjęcia dwujęzyczne, jak i spotkania czy konferencje.

Choć osobiście gustuje w przeróżnych gatunkach muzycznych, w pracy najchętniej prezentuje melodyczne, porywające do tańca utwory z elementami popu i funku. Otwarty jest jednak na inne kierunki muzyczne, prowadząc imprezy dla m.in. fanów rocka.

Zawsze stara się dopracowywać stronę techniczną swoich setów i zaskakiwać publiczność różnorodnością muzyki i ciekawymi połączeniami gatunków, tak, aby każdy znalazł dla siebie coś znanego, ale podanego w nietypowej formie.

Prywatnie jego pasją od zawsze były gry wideo, którymi zafascynował się już w młodych latach i niezmiennie poświęca im wolny czas.

* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.