Dawid (DJ Pepe)

DJ, konferansjer i prezenter muzyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dziennikarz i prezenter radiowy, a prywatnie fan elektronicznej rozrywki.

Uczęszczał do szkoły muzycznej  pierwszego stopnia na instrumentach – fortepian, waltornia, co zaowocowało specyficznym wyczuciem muzycznym i niekwestionowaną celnością w doborze artystów do współpracy. Często zauważa brak odpowiednich tonów tam, gdzie innym nadal „w duszy” gra.

Pracę w branży rozpoczął jako prezenter muzyczny blisko 20 lat temu. Poza pracą DJską, świetnie czuje się w roli konferansjera. Poprowadził niezliczoną ilość konferencji (konferencja prasowa projektu „3 Cities” z Radzimirem Dębskim, konferencja prasowa dla CD Projekt), jubileuszy, imprez sportowych ( Dla PZPN mistrzostwa  „Euro Beach Soccer” w Sopocie) gamingowych (PGA dla Microsoft, Xbox fun Day). Obsługuje w roli prezentera akcje promocyjne, imprezy firmowe  i wiele innych. Od czasu do czasu użycza głosu jako lektor (m.in. reklamy radiowe).

Na stałe związany z łódzkim i warszawskim rynkiem rozrywkowym, z sukcesem łączy pracę radiowca, konferansjera i prezentera muzycznego. Jako Prezenter muzyczny   gra w najlepszych klubach, hotelach i obiektach, m.in. Antrakt Club, Nautilus, Apart Hotel**** Termy Uniejów, Zamek w Uniejowie, Hotel Kasor Resort & Spa, Arche Group (Hotel TOBACO)  i wielu innych.  Organizator i animator imprez rozrywkowych skierowanych do każdego niemal grona odbiorców.

Doskonale odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych (dance, pop, house, disco, rock) poczynając od lat 70-tych po dzień dzisiejszy. Wielokrotnie występował jako support na różnego rodzaju imprezach, festiwalach muzyki klubowej (Audio River) i koncertach.

* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.